БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BTJMS601 TRES JOLIE
BTJMS601 TRES JOLIE
BTJMS601 TRES JOLIE
BTJMS601 TRES JOLIE
BROSWAY

BTJMS601 TRES JOLIE

Шифра на артикл: 20344
Šifra proizvođača: TRES JOLIE
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 445
Боја на накит Бела, Роуз Голд, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara