PJ.25696BSS/01-L ANVIL
POLICE

PJ.25696BSS/01-L ANVIL

Шифра на артикл: 11768
0 МКД
3.990 МКД
2.394 МКД
Заштеда: 1.596 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена, Црна
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи

Алки 16673
1.791 МКД
1.990 МКД
Алки 16672
3.321 МКД
3.690 МКД
Алки 16629
2.061 МКД
2.290 МКД