БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03462710 VINTAGE MOTIFS
JF03462710 VINTAGE MOTIFS
JF03462710 VINTAGE MOTIFS
JF03462710 VINTAGE MOTIFS
JF03462710 VINTAGE MOTIFS
JF03462710 VINTAGE MOTIFS
FOSSIL

JF03462710 VINTAGE MOTIFS

Шифра на артикл: 20248
Šifra proizvođača: VINTAGE MOTIFS
0 МКД
3.890 МКД
3.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна, Розева
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara