БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03459791 VINTAGE GLITZ
JF03459791 VINTAGE GLITZ
JF03459791 VINTAGE GLITZ
JF03459791 VINTAGE GLITZ
FOSSIL

JF03459791 VINTAGE GLITZ

Шифра на артикл: 20247
Šifra proizvođača: VINTAGE GLITZ
0 МКД
3.690 МКД
3.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 460
Боја на накит Роуз Голд
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
2.934 МКД
Заштеда 40%
4.890 МКД
Количина: 1