БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790252 HILFIGER
TOMMY HILFIGER

2790252 HILFIGER

Шифра на артикл: 20130
Šifra proizvođača: HILFIGER
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Боја на накит Сребрена, Тегет
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara