БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790247 PARACORD
TOMMY HILFIGER

2790247 PARACORD

Шифра на артикл: 20126
Šifra proizvođača: PARACORD
0 МКД
2.690 МКД
2.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Текстил, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Тегет, Црвена
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Спортски
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 20125
2.690 МКД
Количина: 1