БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790257 PARACORD
TOMMY HILFIGER

2790257 PARACORD

Шифра на артикл: 20125
Šifra proizvođača: PARACORD
0 МКД
3.490 МКД
3.490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Текстил, Челик
Должина на накит (mm) 190
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црвена
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Спортски
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Куманово, Охрид
Trenutno nema komentara