БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2780403 TRI-METAL HEART
TOMMY HILFIGER

2780403 TRI-METAL HEART

Шифра на артикл: 20123
Šifra proizvođača: TRI-METAL HEART
0 МКД
3.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна, Роуз Голд, Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara