UBB79041-S GUESS MINIATURE
GUESS

UBB79041-S GUESS MINIATURE

Шифра на артикл: 20095
Šifra proizvođača: GUESS MINIATURE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Боја на накит Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22625
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 15921
2.195 МКД
Заштеда 50%
4.390 МКД