БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
EXTRA 10% НА CASIO ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА
SKJ1341040 AGNETHE
SKJ1341040 AGNETHE
SKJ1341040 AGNETHE
SKJ1341040 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1341040 AGNETHE

Шифра на артикл: 20038
Šifra proizvođača: AGNETHE
Uputstvo za korišćenje
Preuzmite uputstvo
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Бисер, Челик
Должина на накит (mm) 470
Боја на накит Сина, Сребрена
Стил Елегантен, Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.790 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
2.290 МКД
Додадено во омилени
3.390 МКД
string(0) ""
string(0) ""