PJ.26559BLS/01 MATOBO
POLICE

PJ.26559BLS/01 MATOBO

Шифра на артикл: 20016
Šifra proizvođača: MATOBO
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд POLICE
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 30250
4.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 30255
4.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 30246
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 30191
3.990 МКД