БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBN79076 LOGO POWER
UBN79076 LOGO POWER
UBN79076 LOGO POWER
UBN79076 LOGO POWER
GUESS

UBN79076 LOGO POWER

Шифра на артикл: 19807
Šifra proizvođača: LOGO POWER
0 МКД
2.990 МКД
2.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400, 450
Боја на накит Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Ул. Македонија, Поинт Ретаил Парк, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Охрид, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.990 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
4.190 МКД
Додадено во омилени
3.590 МКД