EXTRA 10% OFF ON -40% SALE
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА - FREE SHIPPING
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
UBB79021-S SEA GIFT
GUESS

UBB79021-S SEA GIFT

Шифра на артикл: 19797
Šifra proizvođača: SEA GIFT
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Сваровски елементи
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Розева, Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Секојдневен

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 20039
3.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 20036
3.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 20032
3.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 20018
3.690 МКД
string(0) ""
string(0) ""