SAFT46 ENERGY
SECTOR

SAFT46 ENERGY

Шифра на артикл: 19790
Šifra proizvođača: ENERGY
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд SECTOR
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26798
7.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 26789
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 26617
3.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 26608
5.390 МКД