БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SATF12 MADAGASCAR
MORELLATO

SATF12 MADAGASCAR

Шифра на артикл: 19780
Šifra proizvođača: MADAGASCAR
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 160+30
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Ул. Македонија, Палма Мол, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22877
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22486
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22367
3.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21835
4.690 МКД
Количина: 1