БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
S0R16 LOVE
S0R16 LOVE
S0R16 LOVE
S0R16 LOVE
S0R16 LOVE
S0R16 LOVE
S0R16 LOVE
S0R16 LOVE
MORELLATO

S0R16 LOVE

Шифра на артикл: 19778
Šifra proizvođača: LOVE
0 МКД
2.390 МКД
2.151 МКД
Заштеда: 239 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 400+50
Боја на накит Роуз Голд, Сребрена
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Струга
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
2.241 МКД
Заштеда 10%
2.490 МКД
Додадено во омилени
7.731 МКД
Заштеда 10%
8.590 МКД
Додадено во омилени
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Додадено во омилени
3.861 МКД
Заштеда 10%
4.290 МКД