S0R18 LOVE
S0R18 LOVE
S0R18 LOVE
S0R18 LOVE
S0R18 LOVE
S0R18 LOVE
S0R18 LOVE
S0R18 LOVE
MORELLATO

S0R18 LOVE

Шифра на артикл: 19777
Šifra proizvođača: LOVE
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 40+5
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
2.090 МКД
Додадено во омилени
3.090 МКД
Додадено во омилени
4.690 МКД