БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2709040 ESSENTIAL
EGS2709040 ESSENTIAL
EGS2709040 ESSENTIAL
EGS2709040 ESSENTIAL
EGS2709040 ESSENTIAL
EGS2709040 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2709040 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 19366
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.790 МКД
5.274 МКД
Заштеда: 3.516 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 525
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.211 МКД
Заштеда 10%
5.790 МКД