БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1163040 BEADS
DX1163040 BEADS
DX1163040 BEADS
DX1163040 BEADS
DIESEL

DX1163040 BEADS

Шифра на артикл: 19364
Šifra proizvođača: BEADS
0 МКД
5.990 МКД
3.990 МКД
Заштеда: 2.000 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Полудраги камења, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Кафеава, Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara