БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1135791 SEA GLASS
SKAGEN

SKJ1135791 SEA GLASS

Шифра на артикл: 19363
Šifra proizvođača: SEA GLASS
0 МКД
4.090 МКД
4.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Стакло, Челик
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Роуз Голд, Сина
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Гостивар, Куманово
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 21078
3.490 МКД
Заштеда 36%
5.490 МКД