UBN79065 ACROSS MY HEART
UBN79065 ACROSS MY HEART
UBN79065 ACROSS MY HEART
UBN79065 ACROSS MY HEART
GUESS

UBN79065 ACROSS MY HEART

Шифра на артикл: 19347
0 МКД
3.190 МКД
3.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Сребрена
Сезона SS20
Стил Елегантен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Рамстор, Палма Мол, Гостивар, Куманово, Тетово Центар, Охрид, Струга

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""