UBE79054 HULA - HOOPS
GUESS

UBE79054 HULA - HOOPS

Шифра на артикл: 19344
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Без попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 30
Боја на накит Сребрена, Црвена
Сезона SS20
Стил Секојдневен, Тренди

Остави коментар

Слични производи

string(0) ""
string(0) ""