БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1298998 AGNETHE
SKJ1298998 AGNETHE
SKJ1298998 AGNETHE
SKJ1298998 AGNETHE
SKAGEN

SKJ1298998 AGNETHE

Шифра на артикл: 19215
Šifra proizvođača: AGNETHE
0 МКД
3.790 МКД
3.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд SKAGEN
Достапност ГТЦ Приземје, Палма Мол, East Gate Mall, Тетово Центар, Гостивар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 23299
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23291
3.190 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23288
5.090 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Обетки 23281
3.090 МКД
Количина: 1