JF03387040 MENS DRESS
JF03387040 MENS DRESS
JF03387040 MENS DRESS
JF03387040 MENS DRESS
FOSSIL

JF03387040 MENS DRESS

Шифра на артикл: 19209
Šifra proizvođača: MENS DRESS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алка
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 195
Боја на накит Сива, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алка 30208
3.390 МКД
Додадено во омилени
Алка 30209
3.390 МКД