БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03351791 508 CLASSICS
JF03351791 508 CLASSICS
JF03351791 508 CLASSICS
JF03351791 508 CLASSICS
FOSSIL

JF03351791 508 CLASSICS

Шифра на артикл: 19206
Šifra proizvođača: CLASSICS
0 МКД
3.690 МКД
2.214 МКД
Заштеда: 1.476 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност OUTLET Аеродром, Тетово Центар

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22950
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22949
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22896
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Прстен 22886
2.390 МКД
Количина: 1