БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03351791 505 CLASSICS
JF03351791 505 CLASSICS
JF03351791 505 CLASSICS
JF03351791 505 CLASSICS
FOSSIL

JF03351791 505 CLASSICS

Шифра на артикл: 19205
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Бисер, Челик
Дијаметар на прстен (mm) 17
Боја на накит Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 26315
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 26314
5.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25084
5.931 МКД
Заштеда 10%
6.590 МКД
Додадено во омилени
Прстен 25019
3.501 МКД
Заштеда 10%
3.890 МКД