БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
EGS2702710 FASHION
EGS2702710 FASHION
EGS2702710 FASHION
EGS2702710 FASHION
EMPORIO ARMANI

EGS2702710 FASHION

Шифра на артикл: 19198
Šifra proizvođača: FASHION
0 МКД
8.790 МКД
8.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 60
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 22745
3.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22621
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22620
1.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 22615
1.290 МКД