JCER00750200 Linea colori
JUST CAVALLI

JCER00750200 Linea colori

Шифра на артикл: 19056
Šifra proizvođača: Linea colori
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28455
1.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28416
3.690 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28369
2.590 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28368
2.590 МКД