JCER00750100 Linea colori
JUST CAVALLI

JCER00750100 Linea colori

Шифра на артикл: 19055
Šifra proizvođača: Linea colori
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28454
1.190 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28410
8.090 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28408
7.490 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28373
2.390 МКД