БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00750200 Linea colori
JUST CAVALLI

JCBR00750200 Linea colori

Шифра на артикл: 19054
Šifra proizvođača: Linea colori
0 МКД
5.490 МКД
2.196 МКД
Заштеда: 3.294 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност OUTLET Аеродром

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22980
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22898
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22867
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Количина: 1