JCNL00750200 Linea colori
JUST CAVALLI

JCNL00750200 Linea colori

Шифра на артикл: 19052
Šifra proizvođača: Linea colori
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 650
Боја на накит Златна
Стил Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
6.690 МКД
Додадено во омилени
9.790 МКД
Додадено во омилени
5.790 МКД
Додадено во омилени
4.490 МКД