JCBR00720200 Linea monogram
JUST CAVALLI

JCBR00720200 Linea monogram

Шифра на артикл: 19044
Šifra proizvođača: Linea monogram
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 27389
1.790 МКД
Додадено во омилени
Алки 27384
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 27257
4.990 МКД
Додадено во омилени
Алки 27103
2.390 МКД