БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00720100 Linea monogram
JUST CAVALLI

JCBR00720100 Linea monogram

Шифра на артикл: 19043
Šifra proizvođača: Linea monogram
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 24070
3.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 24071
4.690 МКД
Додадено во омилени
Алки 24049
2.390 МКД
Додадено во омилени
Алки 23932
5.590 МКД