БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JCBR00660200 JC Selva
JUST CAVALLI

JCBR00660200 JC Selva

Шифра на артикл: 19039
Šifra proizvođača: JC Selva
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд JUST CAVALLI
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Златна
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22980
3.231 МКД
Заштеда 10%
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22898
2.691 МКД
Заштеда 10%
2.990 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.151 МКД
Заштеда 10%
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22867
3.321 МКД
Заштеда 10%
3.690 МКД
Количина: 1