EGS2177221 ESSENTIAL
EGS2177221 ESSENTIAL
EGS2177221 ESSENTIAL
EGS2177221 ESSENTIAL
EGS2177221 ESSENTIAL
EGS2177221 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS2177221 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 18945
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.090 МКД
7.281 МКД
Заштеда: 809 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Кафеава, Роуз Голд
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, Палма Мол, Diamond Mall, East Gate Mall