EGS1728040 ESSENTIAL
EMPORIO ARMANI

EGS1728040 ESSENTIAL

Шифра на артикл: 18944
Šifra proizvođača: ESSENTIAL
0 МКД
8.090 МКД
8.090 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Копчиња за манжетни
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Материјал на накит Ацетат, Челик
Должина на накит (mm) 12 X 20
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
1.845 МКД
Заштеда 50%
3.690 МКД