DX1222040 LEATHER/STEEL
DIESEL

DX1222040 LEATHER/STEEL

Шифра на артикл: 18943
Šifra proizvođača: LEATHER/STEEL
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сребрена, Црна
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 29316
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 29315
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 29313
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД
Додадено во омилени
Алки 29314
4.941 МКД
Заштеда 10%
5.490 МКД