БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1192040 BEADS
DIESEL

DX1192040 BEADS

Шифра на артикл: 18941
Šifra proizvođača: BEADS
0 МКД
5.690 МКД
5.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Сива, Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 21597
3.690 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 21305
8.790 МКД
Количина: 1