БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX0002040 STACKABLES
DIESEL

DX0002040 STACKABLES

Шифра на артикл: 18939
Šifra proizvođača: STACKABLES
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Кожа, Челик
Должина на накит (mm) 185
Боја на накит Црна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 26177
7.290 МКД
Додадено во омилени
Алки 25827
4.671 МКД
Заштеда 10%
5.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 25642
4.581 МКД
Заштеда 10%
5.090 МКД
Додадено во омилени
Алки 25632
5.931 МКД
Заштеда 10%
6.590 МКД