БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03345710 FASHION
JF03345710 FASHION
JF03345710 FASHION
JF03345710 FASHION
FOSSIL

JF03345710 FASHION

Шифра на артикл: 18933
Šifra proizvođača: FASHION
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Дијаметар на прстен (mm) 18
Боја на накит Златна
Стил Тренди

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Прстен 22576
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22575
2.390 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22491
3.190 МКД
Додадено во омилени
Прстен 22489
3.190 МКД