JF03343710 FASHION
JF03343710 FASHION
JF03343710 FASHION
JF03343710 FASHION
FOSSIL

JF03343710 FASHION

Шифра на артикл: 18932
Šifra proizvođača: FASHION
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 760
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
6.990 МКД
Додадено во омилени
7.290 МКД
Додадено во омилени
4.890 МКД
Додадено во омилени
6.390 МКД