БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
JF03338710 FASHION
JF03338710 FASHION
JF03338710 FASHION
JF03338710 FASHION
FOSSIL

JF03338710 FASHION

Шифра на артикл: 18930
Šifra proizvođača: FASHION
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 39
Боја на накит Златна
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 26347
890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26346
890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26343
790 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26339
890 МКД