БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK406 CHAKRA
BHK406 CHAKRA
BHK406 CHAKRA
BHK406 CHAKRA
BROSWAY

BHK406 CHAKRA

Шифра на артикл: 18884
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Златна, Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Рамстор, Палма Мол, Тетово Центар, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara