БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
BHK139 CHAKRA
BHK139 CHAKRA
BHK139 CHAKRA
BHK139 CHAKRA
BROSWAY

BHK139 CHAKRA

Шифра на артикл: 18876
Šifra proizvođača: CHAKRA
0 МКД
2.590 МКД
2.590 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд BROSWAY
Пол Женски
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит (mm) 70
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Палма Мол
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22625
1.890 МКД
Додадено во омилени
Алки 17859
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 17858
2.190 МКД
Додадено во омилени
Алки 15921
4.290 МКД