БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SAQE27 TALISMANI
MORELLATO

SAQE27 TALISMANI

Шифра на артикл: 18670
Šifra proizvođača: TALISMANI
0 МКД
1.890 МКД
1.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Материјал на накит Челик
Боја на накит Златна
Стил Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Поинт Ретаил Парк, Гостивар, Куманово, Битола - Широк Сокак, Струга

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 22980
3.590 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22889
2.390 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22877
2.790 МКД
Количина: 1
Додадено во омилени
Алки 22867
3.690 МКД
Количина: 1