БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
SKJ1274998 MERETE
SKAGEN

SKJ1274998 MERETE

Шифра на артикл: 18470
Šifra proizvođača: MERETE
0 МКД
5.790 МКД
5.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд SKAGEN
Пол Женски
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит (mm) 450
Боја на накит Роуз Голд, Црна
Стил Елегантен, Тренди
Достапност ГТЦ Приземје, Куманово

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
9.390 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД
Додадено во омилени
8.790 МКД