DX1216710 BEADS
DIESEL

DX1216710 BEADS

Шифра на артикл: 18459
Šifra proizvođača: BEADS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Полудраги камења
Должина на накит (mm) 200
Боја на накит Златна, Црна
Стил Секојдневен, Тренди