САЛОНОТ ВО ГТЦ СЕ РЕНОВИРА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
DX1210040 DOUBLE DOGTAGS
DX1210040 DOUBLE DOGTAGS
DX1210040 DOUBLE DOGTAGS
DX1210040 DOUBLE DOGTAGS
DIESEL

DX1210040 DOUBLE DOGTAGS

Шифра на артикл: 18458
Šifra proizvođača: DOUBLE DOGTAGS
0 МКД
5.990 МКД
5.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
Количина: 1 Бр.
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд DIESEL
Пол Машки
Материјал на накит Челик
Должина на накит (mm) 490
Боја на накит Сребрена
Стил Секојдневен, Тренди
Достапност Скопје Сити Мол, East Gate Mall
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
5.390 МКД
Додадено во омилени
5.590 МКД
Додадено во омилени
6.590 МКД
Додадено во омилени
7.790 МКД