JF03271710 CLASSICS
JF03271710 CLASSICS
JF03271710 CLASSICS
JF03271710 CLASSICS
FOSSIL

JF03271710 CLASSICS

Шифра на артикл: 18446
Šifra proizvođača: CLASSICS
Провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Материјал на накит Полиуретан, Челик
Дијаметар на обетки (mm) 25
Должина на накит (mm) 35
Боја на накит Златна, Црна
Стил Секојдневен, Тренди

Слични производи

Додадено во омилени
Обетки 28614
5.661 МКД
Заштеда 10%
6.290 МКД
Додадено во омилени
Обетки 28014
4.401 МКД
Заштеда 10%
4.890 МКД
Додадено во омилени
Обетки 26111
3.771 МКД
Заштеда 10%
4.190 МКД