БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE
2790185 BRAIDED
2790185 BRAIDED
2790185 BRAIDED
2790185 BRAIDED
TOMMY HILFIGER

2790185 BRAIDED

Шифра на артикл: 18294
Šifra proizvođača: BRAIDED
Провери достапност
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć
Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд TOMMY HILFIGER
Пол Машки
Материјал на накит Текстил, Челик
Должина на накит (mm) 210
Боја на накит Сребрена, Тегет, Црвена
Сезона FW19
Стил Секојдневен, Тренди
Trenutno nema komentara

Слични производи

Додадено во омилени
Алки 20125
3.490 МКД